Szukaj weterynarza
Miasto:
Region:
Logowanie
"Caniwet" S.C. Lecznica dla Zwierząt
Adres:
ul. Droga Męczenników Majdanka 50
Lublin
lubelskie
Godziny otwarcia:
całodobowa
Kontakt:
tel. 81 744 05 12
strona www
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Diagnostyka, leczenie

Prawidłowa i szybka diagnostyka ma często kluczowe znaczenie w przypadku nagłego zachorowania zwierzęcia. Czasem liczą się godziny, niekiedy to minuty decydują o życiu i zdrowiu pupila.

Canivet jest lecznicą całodobową. Zdajemy sobie sprawę, że ukochane zwierzę tak jak najbliżsi nam ludzie zasługuje na jak najszybszą, fachową i czułą opiekę najszybciej jak to tylko możliwe - nie zawsze można poczekać z wizytą do rana. Cierpiące zwierzę wymaga jak najszybszej wizyty u lekarza weterynarii, zebrania wywiadu od właściciela, jeżeli to konieczne wykonania badań laboratoryjnych, RTG i jak najszybszego wdrożenia pomocy lekarskiej.

Jeżeli stwierdzają Państwo, że zwierzę zachorowało, a jego stan gwałtownie sie pogarsza - należy kontaktować się z lekarzem weterynarii niezwłocznie. Pora dnia czy nocy, dzień tygodnia - nie mają w tym wypadku żadnego znaczenia - z oddaniem przebadamy każdego pacjenta i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ulżyć jego cierpieniom i pomóc najlepiej jak to tylko możliwe.

Zapraszamy.
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog Weterynarzy

Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Wbrew powszechnemu przekonaniu, koty to zwierzęta towarzyskie. Jeżeli przebywają wśród ludzi, reagują kiedy się do nich mówi i potrafią na swój sposób odpowiadać. Cieszy je towarzystwo człowieka. Kot nie widzi tego, co znajduje się bezpośrednio przed jego nosem. Dlatego często nie może znaleźć małych kawałeczków (np. jedzenia) na podłodze. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
mietus
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
21 użytkowników online