Szukaj weterynarza
Miasto:
Region:
Logowanie
WETAXUS
kochamy zwierzaki
Adres:
Kraszewskiego 20
Brwinów
mazowieckie
Godziny otwarcia:
od 09:00 do 24
Fryzjer psi 24/h
504 122 503 umawianie wizyt konsultacje
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

W Naszym Gabinecie Weterynaryjnym WETAXUS zwierzak otrzyma kompleksowe zabiegi pielęgnacyjno- weterynaryjne. (Strzyżenie, trymowanie, kąpanie, obcinanie pazurków).

Zajmujemy się również leczeniem i profilaktyką chorób psów, kotów i innych zwierząt towarzyszących. Posiadamy laboratorium analityczno-diagnostyczne, w którym wykonujemy badania biochemiczne krwi,badania kału, badania ze-skrobiny ze skóry, badanie moczu, wymazów, badanie histopatologiczne wycinków tkanek i inne specjalistyczne analizy. Współpracujemy z Laboratorium firmy Idex. W ofercie posiadamy karmy lecznicze dla psów i kotów. Preparaty witaminowo mineralne, akcesoria do pielęgnacji jamy ustnej. Materiał do badania (kał, mocz) przyjmujemy codziennie, wynik jest w dniu następnym.Oferujemy również, zapracowanym właścicielom zwierząt wizyty domowe, po uprzednim kontakcie i umówieniu się telefonicznym.Strzyżemy psy wedle życzenia właściciela.Jesteśmy dostępni 24 godziny / dobę ,

pod nr tel.504 122 503
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog Weterynarzy

Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Koty nie myślą, że są małymi ludźmi. Myślą, że my jesteśmy dużymi kotami.To w wielu przypadkach wpływa na ich zachowanie. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
Polecamy
sklep zoologiczny
Sadurski.com
75 użytkowników online