Szukaj weterynarza
Miasto:
Region:
Logowanie
Lecznica Weterynaryjna Chiron
Adres:
Otolińska 10
09-407 Płock
mazowieckie
Godziny otwarcia:
Od 8:00 do 21:00 w dni powszednie, od 8:00 do 18:00 w soboty, od 8:00 do 12:00 w niedzielę i święta, oraz - w nagłych przypadkach - po godzinach pracy całodobowy dyżur na wezwanie telefoniczne.
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Od 21 lat największa w Płocku placówka lecznicza dla zwierząt. W skład zespołu wchodzi 6 lekarzy z wieloletnim stażem ( w tym troje po studiach specjalizacyjnych z zakresu chorób psów i kotów ), oraz 4 osoby średniego personelu technicznego. Mamy doświadczenie w leczeniu zwierząt domowych i nieudomowionych. Szybką diagnostykę umożliwia nam nowoczesne wyposażenie lecznicy w Rtg, Usg, Endoskopy, aparaty do badania morfologii i biochemii krwi. Mamy duże doświadczenie w chirurgii miękkiej i twardej i w bezpiecznej anestezjologii, której towarzyszy pełne monitorowanie funkcji życiowych pacjenta.
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog Weterynarzy

Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Większość białych kotów o niebieskich oczach jest głucha. Białe koty, u których tylko jedno oko jest niebieskie, są głuche na ucho znajdujące się po stronie niebieskiego oka. Przypadłość ta nie dotyczy kotów o oczach zielonych lub pomarańczowych. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
chrapanie synchroniczne
Polecamy
sklep zoologiczny
Sadurski.com
76 użytkowników online