Szukaj weterynarza
Miasto:
Region:
Logowanie
Przychodnia Weterynaryjna Płocka
Adres:
ul. Płocka 17 lok. 5u
Warszawa
mazowieckie
Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 20:00

Sobota: 9:00 - 15:00

Niedziela: 9:00 - 12:00
Kontakt:
tel. 22 412 54 24
strona www
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Porady zoopsychologa

Współpracujemy z lek wet Martą Kuhnke – Bernecką która łączy doświadczenie lekarza klinicysty z dyplomem zoopsychologa i pomoże rozwiązywać problemy z zachowaniem psów i kotów oraz wytłumaczy tajemnice zwierzęcej psychiki. Więcej na www.zoopsycholog.warszawa.pl
Strzyżenie Psów

Przy strzyżeniach piesków współpracujemy z groomerem, który przyjeżdża do nas , w dogodnych dla Państwa , umówionych wcześniej, terminach.
Kąpiele pielęgnacyjne i lecznicze

Nasza przychodnia wyposażona jest w specjalna wannę przystosowana do kąpieli zarówno małych piesków jak i psów ras ogromnych których kąpiel w warunkach domowych może nastręczać sporych problemów. Wykonujemy kąpiele związane z okresową pielęgnacją okrywy włosowej np. przed strzyżeniem oraz lecznicze z zastosowaniem preparatów odkażających np. w terapii zapaleń skóry.
Diety bytowe i leczniczeW przychodni dostępne są karmy firm takich jak Hills , Royal Canin. Jeśli aktualnie na stanie nie posiadamy opakowania o określonej gramaturze realizujemy zamówienie w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych. Możliwe również zamówienie karm Purina , Trovet, Eukanuba w uzgodnionym terminie.
Drobne zabiegi stomatologiczne

Przychodnia dysponuje aparatem do ultradźwiękowego usuwania kamienia nazębnego ( piezodent ) , wykonujemy ekstrakcje zębów, mamy możliwość rentgenowskiego diagnozowania schorzeń , usuwamy przetrwałe zęby mleczne.
Zabiegi chirurgiczne

Przychodnia dysponuje wyposażoną w specjalistyczny sprzęt salą chirurgiczną. Wykonujemy sterylizacje /kastracje psów, kotów, królików, gryzoni, oraz inne zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej . Konsultacje ortopedyczne i wykonanie zabiegów z zakresu chirurgii kostnej w umówionych wcześniej terminach.
Badania obrazowe (USG)

Badania ultrasonograficzne wykonywane są we wcześniej umówionych terminach.
Czipowanie i wystawianie paszportów

W przychodni można wszczepić czip służący do identyfikacji zwierzęcia w razie zaginięcia, a także umożliwiający mu po wystawieniu paszportu podróżowanie wraz z właścicielem po świecie . Numer czipa jest wprowadzany do bazy wraz z danymi właściciela i psa. Pobieramy krew na badania miana przeciwciał w kierunku wścieklizny konieczne w przypadku podróży psa między innymi do Wielkiej Brytanii.
Dermatologia

Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem chorób dermatologicznych o różnych podłożach.
RTG

Dysponujemy , nowym wysokiej klasy aparatem do zdjęć rentgenowskich . Opisy zdjęć rentgenowskich wykonuje wykwalifikowany lekarz weterynarii, z doświadczeniem w zakresie badań obrazowych.
Szczepienia ochronne

Dysponujemy szerokim wyborem szczepionek dla psów kotów, fretek , królików. W naszej przychodni w ramach szczepienia przeciw wściekliźnie psy dostają specjalne lyssetky. Lyssetky przyczepiane do obróżki są jednym ze sposobów identyfikacji zwierząt w obrębie Europy i w razie zaginięcia umożliwiają odnalezienie zwierzęcia.


Badania laboratoryjne

badanie morfologiczne
badanie biochemiczne krwi
rozmazy krwi
wymazy z uszu, worków spojówkowych
badanie kału w kierunku pasożytów
inne badania laboratoryjne wg potrzeb


Diagnostyka (EKG) i leczenie schorzeń kardiologicznych

Badania EKG wykonywane są we wcześniej umówionych terminach.
Leczenie chorób wewnętrznych
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog Weterynarzywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Napoleon I bał sie kotów. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
co tu jest?
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
9 użytkowników online