Szukaj weterynarza
Miasto:
Region:
Logowanie
Przychodnia Weterynaryjna Płocka
Adres:
ul. Płocka 17 lok. 5u
Warszawa
mazowieckie
Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 20:00

Sobota: 9:00 - 15:00

Niedziela: 9:00 - 12:00
Kontakt:
tel. 22 412 54 24
strona www
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Porady zoopsychologa

Współpracujemy z lek wet Martą Kuhnke – Bernecką która łączy doświadczenie lekarza klinicysty z dyplomem zoopsychologa i pomoże rozwiązywać problemy z zachowaniem psów i kotów oraz wytłumaczy tajemnice zwierzęcej psychiki. Więcej na www.zoopsycholog.warszawa.pl
Strzyżenie Psów

Przy strzyżeniach piesków współpracujemy z groomerem, który przyjeżdża do nas , w dogodnych dla Państwa , umówionych wcześniej, terminach.
Kąpiele pielęgnacyjne i lecznicze

Nasza przychodnia wyposażona jest w specjalna wannę przystosowana do kąpieli zarówno małych piesków jak i psów ras ogromnych których kąpiel w warunkach domowych może nastręczać sporych problemów. Wykonujemy kąpiele związane z okresową pielęgnacją okrywy włosowej np. przed strzyżeniem oraz lecznicze z zastosowaniem preparatów odkażających np. w terapii zapaleń skóry.
Diety bytowe i leczniczeW przychodni dostępne są karmy firm takich jak Hills , Royal Canin. Jeśli aktualnie na stanie nie posiadamy opakowania o określonej gramaturze realizujemy zamówienie w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych. Możliwe również zamówienie karm Purina , Trovet, Eukanuba w uzgodnionym terminie.
Drobne zabiegi stomatologiczne

Przychodnia dysponuje aparatem do ultradźwiękowego usuwania kamienia nazębnego ( piezodent ) , wykonujemy ekstrakcje zębów, mamy możliwość rentgenowskiego diagnozowania schorzeń , usuwamy przetrwałe zęby mleczne.
Zabiegi chirurgiczne

Przychodnia dysponuje wyposażoną w specjalistyczny sprzęt salą chirurgiczną. Wykonujemy sterylizacje /kastracje psów, kotów, królików, gryzoni, oraz inne zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej . Konsultacje ortopedyczne i wykonanie zabiegów z zakresu chirurgii kostnej w umówionych wcześniej terminach.
Badania obrazowe (USG)

Badania ultrasonograficzne wykonywane są we wcześniej umówionych terminach.
Czipowanie i wystawianie paszportów

W przychodni można wszczepić czip służący do identyfikacji zwierzęcia w razie zaginięcia, a także umożliwiający mu po wystawieniu paszportu podróżowanie wraz z właścicielem po świecie . Numer czipa jest wprowadzany do bazy wraz z danymi właściciela i psa. Pobieramy krew na badania miana przeciwciał w kierunku wścieklizny konieczne w przypadku podróży psa między innymi do Wielkiej Brytanii.
Dermatologia

Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem chorób dermatologicznych o różnych podłożach.
RTG

Dysponujemy , nowym wysokiej klasy aparatem do zdjęć rentgenowskich . Opisy zdjęć rentgenowskich wykonuje wykwalifikowany lekarz weterynarii, z doświadczeniem w zakresie badań obrazowych.
Szczepienia ochronne

Dysponujemy szerokim wyborem szczepionek dla psów kotów, fretek , królików. W naszej przychodni w ramach szczepienia przeciw wściekliźnie psy dostają specjalne lyssetky. Lyssetky przyczepiane do obróżki są jednym ze sposobów identyfikacji zwierząt w obrębie Europy i w razie zaginięcia umożliwiają odnalezienie zwierzęcia.


Badania laboratoryjne

badanie morfologiczne
badanie biochemiczne krwi
rozmazy krwi
wymazy z uszu, worków spojówkowych
badanie kału w kierunku pasożytów
inne badania laboratoryjne wg potrzeb


Diagnostyka (EKG) i leczenie schorzeń kardiologicznych

Badania EKG wykonywane są we wcześniej umówionych terminach.
Leczenie chorób wewnętrznych
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog Weterynarzy

Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Kot potrafi skakać siedem razy wyżej, niż wynosi jego własna wysokość. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
prawie jak ying i yang
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
16 użytkowników online