Szukaj weterynarza
Miasto:
Region:
Logowanie
Boliłapka Gabinet Weterynaryjny Lekarz Weterynarii Matylda Zielińska
Zajmę się Twoim pupilem jak własnym.
Adres:
Budowlana 4 A
Kołobrzeg
zachodniopomorskie
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 11:00-18:00
So.: 10:00-14:00
Kontakt:
tel. 513 586 558
strona www
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Nazywam się Matylda Zielińska w 2008 roku uzyskałam tytuł lekarza weterynarii na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie.
Weterynaria jest zwieńczeniem moich marzeń. Od Zawsze uwielbiałam zwierzęta i pragnęłam im pomagać. Już jako ośmioletnia dziewczynka zaplanowałam sobie taką drogę zawodową, zwierzęta towarzyszyły mi od zawsze aktualnie posiadam dwie kotki (z jedną kotką zapewne zapoznali się Państwo w gabinecie gdyż Bronka jest tutaj stałą rezydentką)oraz dwa psy podwórkowego Barego i domowego Moruska. Zaraz po ukończeniu studiów dostałam się na roczny staż w "Praktyce Weterynaryjnej Małych zwierząt" pod czujną kuratelą lek. wet. Leonarda Gugały (znakomitego chirurga i internisty) oraz przy wsparciu pozostałych członków jego zespołu zdobywałam i szlifowałam umiejętności zawodowe. Duża i zróżnicowana ilość pacjentów, z jakimi zetknęłam się w Szczecinie pozwoliła mi na zdobycie doświadczenia niezbędnego do prowadzenia własnego gabinetu.
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog Weterynarzy

Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Większość białych kotów o niebieskich oczach jest głucha. Białe koty, u których tylko jedno oko jest niebieskie, są głuche na ucho znajdujące się po stronie niebieskiego oka. Przypadłość ta nie dotyczy kotów o oczach zielonych lub pomarańczowych. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
Ale że co?
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
71 użytkowników online