Szukaj weterynarza
Miasto:
Region:
Logowanie
"MEDI-VET" Przychodnia Weterynaryjna S. Fajkowski M. Sosnowska-Ambroziak
Adres:
Focha 18
Nowy Dwór Maz.
mazowieckie
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 10:00-20:00
So.: 10:00-14:00
Kontakt:
tel. 22 775 35 97 , fax 22 775 35 97
strona www
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Nasza przychodnia dla zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckim została założona w kwietniu 2001 roku przez dwoje lekarzy posiadających bogate doświadczenie w leczeniu zwierząt, zdobyte w warszawskich, renomowanych lecznicach. W ciągu paru lat działalności zasłużyliśmy na uznanie i zaufanie właścicieli zwierząt z powiatu nowodworskiego. Stale doskonalimy i uaktualniamy nasze wiadomości ,o czym świadczy chociażby odbycie przez nas 3-letnich studiów podyplomowych i zdanie egzaminu państwowego uprawniającego do używania przez nas tytułu SPECJALISTY CHORÓB PSÓW I KOTÓW.
Prowadzimy usługi:
leczenie internistyczne, chirurgia, rozród i położnictwo, RTG, EKG –konsultacje, kardiologiczne, dermatologia, stomatologia, badania laboratoryjne, wystawianie paszportów i orzeczeń lekarsko-weterynaryjnych na wystawę, szczepienia profilaktyczne, zabiegi, pielęgnacyjne i strzyżenie psów, sprzedaż karm bytowych i leczniczych, sprzedaż preparatów, pielęgnacyjnych
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog Weterynarzy

Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Ludzie, którzy są uczuleni na koty, w rzeczywistości są uczuleni na kocią ślinę lub drobinki naskórka osadzające się na sierści. Jeżeli kot jest często kąpany, alergicy znacznie lepiej znoszą jego obecność. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
jeszcze jedna kurtka)
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
19 użytkowników online