Szukaj weterynarza
Miasto:
Region:
Logowanie
"Vetmedic" S.C. Gabinet Weterynaryjny Mirosław Wróbel Karolina Czyż
Adres:
ul. Przyjaciół Żołnierza 80 a
Szczecin
zachodniopomorskie
Godziny otwarcia:
Pon.- Pt. 8.30 - 20.30
Sobota 9-14
Niedziela 10-12
Kontakt:
tel. kom. 795 450 632
vetmedic@vetmedic.szczecin.pl
strona www
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Zwierzęta to nasza pasja, z którą wiąże się odpowiedzialność i troska o ich zdrowie. Jesteśmy zespołem lekarzy specjalizującym się w różnych dziedzinach medycyny weterynaryjnej. Od 20 września 2010r. zapraszamy do naszej siedziby w Szczecinie, przy ulicy Przyjaciół Żołnierza 80a.

Oferujemy do dyspozycji Państwa i naszych pacjentów profesjonalnie przygotowane gabinety oraz zaplecze diagnostyczne wyposażone m.in. w USG, RTG, EKG, inkubator do intensywnej terapii zwierząt egzotycznych.

Naszym podstawowym zadaniem jest leczyć skutecznie i nowocześnie, bezkompromisowo stawiając na dobro Państwa podopiecznych. Naszym obowiązkiem jest również dbanie o to, aby otrzymali Państwo pełną, czytelną informację na temat stanu ich zdrowia , dalszego rokowania i leczenia. Umożliwi to nam, we współpracy z Państwem, ustalenie indywidualnego postępowania z pacjentem. W ramach tego założenia chcemy zaproponować Państwu ofertę usług gabinetu VETMEDIC zawierającą:
• profesjonalną opiekę weterynaryjną w ramach lecznictwa i profilaktyki zwierząt domowych.
• wyspecjalizowaną opiekę w dziedzinie dermatologii, stomatologii, medycyny zwierząt egzotycznych i kardiologii. W tych ramach przebiegają podziały naszych zawodowych specjalizacji, pasji i zainteresowań.
• szybką diagnostykę przypadków wymagających specjalistycznej konsultacji bądź opieki Koleżanek i Kolegów, lekarzy weterynarii innych specjalności, dostępnych na terenie Szczecina i kraju.

Jesteśmy pełni nadziei , że stawiając na specjalizację , profesjonalizm i merytoryczną współpracę z innymi lekarzami weterynarii, zapewnimy Państwa podopiecznym, naszym pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog Weterynarzy

Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Kot niekiedy okazuje uczucie przynosząc właścicielowi zabitą zdobycz. Jednak niektóre koty robią to, gdyż uważają swoich właścicieli za nieudolnych łowców (niczym kocięta), których należy karmić i nauczyć polować. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
Kot w bucie
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
19 użytkowników online